• Контакти
  Адреса:
  39617, м. Кременчук,
  вул. Троїцька
  (вул. Красіна)69/15
  Телефон:
  067-532-00-76
  Email:
  client@spartak.pl.ua
  Час роботи:
  щодня - з 07: 00 до 22: 00
  неділя - з 07: 00 до 15: 00
 • Наша команда

  Команда тренерів Фітнес-клуба “Спартак” вітає Вас!

  Плетников Віталій Старший інструктор, персональний тренер, інструктор тренажерного залу, фітнес інструктор групових, аеробних, видів. Дипломований фахівець з фізичного вихованню(тренер), учасник фітнес конвенцій. Є керівником проекту «Фітнес еволюція» у ФК «Спартак». Викладач за сумісництвом у Класичному приватному університеті, “Інститут здоровя, спорту та туризму”, на кафедрі теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання. Тренер, з силової підготовки призера України, по Дзюдо, серед кадетів. Використовує в роботі різноманітні методи і прийоми тренування, застосовує сучасні технології і нестандартне устаткування, що допомагає ефективно реалізувати цілі клієнта.
  img_5988_1 Селесько Денис Інструктор танцювальних напрямів, персональний тренер, танцюрист міжнародного класу, професійний хореограф, неодноразовий учасник фітнес-конвенцій.
  Рагозина Тетяна Майстер спорту міжнародного класу по легкій атлетиці, 20 років виступала у складі Збірної України на Чемпіонатах і Кубках Європи, Міра і Олімпійських Іграх(Атланта 96). Багатократна Чемпіонка і рекордсменка України. Має вищу спортивну освіту(Білоруський ВГПИ), величезний досвід роботи у фітнес індустрії(18 років). Персональний тренер, інструктор групових програм.
  IMG_4810_2 Тихонова Иоланна Фахівець з фізичної реабілітації, інструктор по фітнес-йоге
   Нестеров Сергій Співзасновник і технічний директор федерації “Джиу-джицу”, 2й дан з Айкидзюцу
     Гюнтер Анастасія Інструктор водних програм, сертифікований фахівець з аквафітнесу для вагітних і плавання з дітьми немовлятами, учасниця фітнес-конвенцій. Дипломований фахівець з фізичного вихованню(тренер). Має медичну освіту.
    Плетникова Яна Персональний тренер, інструктор тренажерного залу, фітнес інструктор групових, аеробних, видів. Дипломований фахівець з фізичного вихованню(тренер).

  Приймає участі в міжнародних фітнес-конвенціях: йога, пілатес, аква-аеробіка, аква-аеробіка для вагітних, персональний тренер тренажерного залу. Учасниця Чемпіонату України по східних танцях, багатократна призерка. На персональних тренуваннях, клієнт отримує очікуваний результат.

    Деревягин Владислав Учасник фітнес-конференцій, сертифікований фітнес-тренер тренажерного залу, персональний тренер.
  Голобородько Яна Інструктор тренажерного залу, персональний тренер, учасник фітнес-конференцій. Неодноразовий переможець, всеукраїнських змагань по фітнесу, бодібілдінгу, бодіфітнесу.
  Бєлоусов Сергій Персональний тренер, інструктор тренажерного залу. Неодноразовий учасник і призер Чемпіонату України по баскетболу. Учасник фітнес-конвенцій і семінарів. Завдяки персональним тренуванням клієнт на багато швидше прогресує і вкладає у власне здоров’я.
   

  Єременко Роман – Персональний тренер, інструктор тренажерного залу. Віце чемпіон Черкаської і Полтавської області з бодібілдингу серед юніорів та неодноразовий призер Чемпіонатів України з бодібілдингу. Учасник фітнес-конвенцій і семінарів.

  Марія Максименко – викладач і хореограф індійських та східних танців (стаж 16 років). Золотий призер міжнародних конкурсів і чемпіонатів світу, почесний тренер України. Інструктор з йоги. Дипломований тренер з фітнесу та спортивно – танцювальними груповими програмами.
  Лукутіна Наталія – фітнес-тренер по системі Табата і інструктор групових програм (функціональний тренінг). Пройшла школу навчання у тренера, абсолютної чемпіонки світу з пауерліфтингу, реабілітолога, інструктора тренажерного залу і групових програм по функціональному тренінгу Анни Куркуріной.