• Контакти
  Адреса:
  39617, м. Кременчук,
  вул. Троїцька
  (вул. Красіна)69/15
  Телефон:
  067-532-00-76
  Email:
  client@spartak.pl.ua
  Час роботи:
  щодня - з 07: 00 до 22: 00
  неділя - з 07: 00 до 15: 00
 • Наша команда

  Команда тренерів Фітнес-клуба “Спартак” вітає Вас!

  Плетников Віталій Старший інструктор, персональний тренер, інструктор тренажерного залу, фітнес інструктор групових, аеробних, видів. Дипломований фахівець з фізичного вихованню(тренер), учасник фітнес конвенцій. Є керівником проекту «Фітнес еволюція» у ФК «Спартак». Викладач за сумісництвом у Класичному приватному університеті, “Інститут здоровя, спорту та туризму”, на кафедрі теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання. Тренер, з силової підготовки призера України, по Дзюдо, серед кадетів. Використовує в роботі різноманітні методи і прийоми тренування, застосовує сучасні технології і нестандартне устаткування, що допомагає ефективно реалізувати цілі клієнта.
  Селесько Денис Інструктор танцювальних напрямів, персональний тренер, танцюрист міжнародного класу, професійний хореограф, неодноразовий учасник фітнес-конвенцій.
  Рагозина Тетяна Майстер спорту міжнародного класу по легкій атлетиці, 20 років виступала у складі Збірної України на Чемпіонатах і Кубках Європи, Міра і Олімпійських Іграх(Атланта 96). Багатократна Чемпіонка і рекордсменка України. Має вищу спортивну освіту(Білоруський ВГПИ), величезний досвід роботи у фітнес індустрії(18 років). Персональний тренер, інструктор групових програм.
     Гюнтер Анастасія Інструктор водних програм, сертифікований фахівець з аквафітнесу для вагітних і плавання з дітьми немовлятами, учасниця фітнес-конвенцій. Дипломований фахівець з фізичного вихованню(тренер). Має медичну освіту.
  Голобородько Яна Інструктор тренажерного залу, персональний тренер, учасник фітнес-конференцій. Неодноразовий переможець, всеукраїнських змагань по фітнесу, бодібілдінгу, бодіфітнесу.
  Кириленко Марина – Персональний тренер, інструктор тренажерного залу, учасник змагань з легкої атлетики, Кроссфіту, важкої атлетики, пауерліфітнгу, танцювальних фестивалів в напрямку контемпорарі. Спеціаліст зі спортивного харчування. Сертифікований фахівець з функціонального тренінгу
  Моргун Богдана – фітнес тренер, інструктор з аеробіки, дипломований фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу. Має розряд Майстри спорту України з художньої гімнастики, чемпіонка м.Кременчука та Полтавської області. Має тренерський досвід роботи з дітьми, оздоровчого фітнесу з елементами реабілітації, фітнесу для вагітних і гімнастики в танцювальних колективах.
  Альошина Тетяна – Персональний тренер, інструктор аеробного залу. Лауреат міжнародних конкурсів по цирковому мистецтву і художньої гімнастики. Підвищувала кваліфікацію і працювала фітнес тренером в Китаї, Туреччині, Південній Кореї! Дипломований спеціаліст з фізичного виховання, закінчила Харківський міжнародний університет фізкультурного виховання! Представник спортивної династії Кравець.
  Савосько Богдан – Чинний Чемпіон Світу та Майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу та воркауту, багаторазовий рекордсмен України з пауерліфтингу та воркауту. 
  Редько Андрій
  Фесенко Юлія
  Варич Іван