• Контакти
    Адреса:
    39617, м. Кременчук,
    вул. Троїцька
    (вул. Красіна)69/15
    Телефон:
    067-532-00-76
    Email:
    client@spartak.pl.ua
    Графік роботи на період карантина:
    щодня - з 08: 00 до 22: 00
    неділя - з 08: 00 до 15: 00
    Час роботи:
    щодня - з 07: 00 до 22: 00
    неділя - з 07: 00 до 15: 00
  • Розклад діє з 25.04.2022р.

    АЕРОБІКА(50 хвилин)

    Body Ballet – це фітнес-програма, просто створена для жінок, допомагає розвинути грацію, гнучкість і витонченість. Боді – балет покращує гнучкість хребта і суглобів, формує красиву поставу, вчить краще відчувати своє тіло і володіти ним на всі 100%. Вправи для струнких ніг допоможуть привести їх у порядок, підтягнути в потрібних місцях, зробити стегна і сідниці більш пружними і красивими. Тренування також зміцнюють м’язи живота, спини і рук. Підійде також і для схуднення, так як інтенсивні тренування будуть сприяти спалюванню підшкірного жиру і зайві кілограми зникнуть. (Богдана Моргун)

    Фулбоді – це програма тренувань всього тіла за одне заняття! Виходить, що кожна м’язова група навантажується кожне тренування та відповідно швидко приходить у форму і набуває красивих обрисів! Тренування в такому форматі дуже енергоємні і гарно сприяють спалюванню зайвого жиру. В результаті шикарна фігура і відмінна фізична форма. (Тетяна Альошина)

    Танці “Леді стайл” – красивий, цікавий і приємний вид проведення дозвілля. Занятія танцями розкріпачує тіло і душу, допомагають підтримувати себе в належній формі, створюють цікавий коло спілкування вільних і цікавих людей. Танець нерозривно пов’язаний з внутрішнім емоційним світом людини і знаходить своє втілення в рухах, фігурах, композиції. Заняття танцями принесуть вам чимало приємних І цікавих хвилин.

    Пілатес – це ідеальна методика тренувань для прекрасної половини людства.
    Це симбіоз таких напрямків, як розтяжка, балет, силовий тренінг та йога. Ця унікальна методика зробить твоє тіло гнучким та сильним одночасно.
    Пілатес – Революція жіночності та краси. (Дарья Котюжанська)

     ЄДИНОБОРСТВА (50 хвилин)

    Айкідо – сучасне японське бойове мистецтво, синтез бойових мистецтв, філософії та релігійних переконань. Найчастіше айкідо перекладають як «шлях злиття життєвою енергією» або «шлях гармонізації духу».

    СИЛОВЕ ЗАЙНЯТТЯ (50 хвилин)

    Функціональний тренінг – являє собою комплекс різноманітних вправ, які всього за годину здатні привести в тонус усі основні групи м’язів і істотно прискорити метаболізм в організмі будь-якої людини, з будь-якою фізичною підготовкою, крім того, така система передбачає програми тренувань як для чоловіків, так і для жінок.(Тетяна Рагозина)

    РОЗУМНЕ ТІЛО (50 хвилин)

    Yoga- fit – вправи спрямовані на розвиток гнучкості, сили, координації рухів, а також привести в рівновагу тіло і душу. (Іолана Тихонова)

    Стретчинг (Stretching) – це система вправ, основна мета яких – розтяжка зв’язок і м’язів, а також підвищення гнучкості тіла. Він ідеально підходить для гармонійного розвитку Ваших м’язів, поліпшення тренувального процесу і щоб уникнути травм.

    Це також відмінний спосіб для Вас розслабити м’язи тіла після роботи і без особливих фізичних навантажень на серце відновити форму. Стретчинг Ви можете практикувати на додаток до звичайного зайняття аеробікою і фітнесом для досягнення гнучкості і легкості в русі.

    Переваги: благотворний вплив на нервову систему; поліпшення координації тіла; зміцнення посудин; поліпшення функціонування внутрішніх органів, підвищення витривалості і загального стану здоров’я. (Яна Голобородько)