• Контакти
  Адреса:
  39617, м. Кременчук,
  вул. Троїцька
  (вул. Красіна)69/15
  Телефон:
  067-532-00-76
  Email:
  client@spartak.pl.ua
  Час роботи:
  щодня - з 07: 00 до 21: 00
  неділя - з 07: 00 до 15: 00
 • Розклад діє з 14.03.2023р.

  АЕРОБІКА(50 хвилин)

  Body Ballet – це фітнес-програма, просто створена для жінок, допомагає розвинути грацію, гнучкість і витонченість. Боді – балет покращує гнучкість хребта і суглобів, формує красиву поставу, вчить краще відчувати своє тіло і володіти ним на всі 100%. Вправи для струнких ніг допоможуть привести їх у порядок, підтягнути в потрібних місцях, зробити стегна і сідниці більш пружними і красивими. Тренування також зміцнюють м’язи живота, спини і рук. Підійде також і для схуднення, так як інтенсивні тренування будуть сприяти спалюванню підшкірного жиру і зайві кілограми зникнуть. (Богдана Моргун)

  Фулбоді – це програма тренувань всього тіла за одне заняття! Виходить, що кожна м’язова група навантажується кожне тренування та відповідно швидко приходить у форму і набуває красивих обрисів! Тренування в такому форматі дуже енергоємні і гарно сприяють спалюванню зайвого жиру. В результаті шикарна фігура і відмінна фізична форма. (Тетяна Альошина)

  Танці “Леді стайл” – красивий, цікавий і приємний вид проведення дозвілля. Занятія танцями розкріпачує тіло і душу, допомагають підтримувати себе в належній формі, створюють цікавий коло спілкування вільних і цікавих людей. Танець нерозривно пов’язаний з внутрішнім емоційним світом людини і знаходить своє втілення в рухах, фігурах, композиції. Заняття танцями принесуть вам чимало приємних І цікавих хвилин.

  Пілатес – це ідеальна методика тренувань для прекрасної половини людства.
  Це симбіоз таких напрямків, як розтяжка, балет, силовий тренінг та йога. Ця унікальна методика зробить твоє тіло гнучким та сильним одночасно.
  Пілатес – Революція жіночності та краси. (Тетяна Альошина)

  Мікс тренінг – це енергійне тренування, що має високу ефективність за рахунок з’єднання різних видів фітнесу в одному занятті та оптимального поєднання динамічного та статичного навантаження. Це задерикуватий «мікс» із силового фітнесу, стретчингу та кардіо навантажень, в результаті чого Ви отримуєте зменшення підшкірного жирового прошарку. (Яна Шиш)

   ЄДИНОБОРСТВА (50 хвилин)

  Айкідо – сучасне японське бойове мистецтво, синтез бойових мистецтв, філософії та релігійних переконань. Найчастіше айкідо перекладають як «шлях злиття життєвою енергією» або «шлях гармонізації духу».

  СИЛОВЕ ЗАЙНЯТТЯ (50 хвилин)

  Функціональний тренінг – являє собою комплекс різноманітних вправ, які всього за годину здатні привести в тонус усі основні групи м’язів і істотно прискорити метаболізм в організмі будь-якої людини, з будь-якою фізичною підготовкою, крім того, така система передбачає програми тренувань як для чоловіків, так і для жінок.(Тетяна Рагозина)

  РОЗУМНЕ ТІЛО (50 хвилин)

  Yoga- fit – вправи спрямовані на розвиток гнучкості, сили, координації рухів, а також привести в рівновагу тіло і душу. (Юлія Фесенко)

  Стретчинг (Stretching) – це система вправ, основна мета яких – розтяжка зв’язок і м’язів, а також підвищення гнучкості тіла. Він ідеально підходить для гармонійного розвитку Ваших м’язів, поліпшення тренувального процесу і щоб уникнути травм.

  Це також відмінний спосіб для Вас розслабити м’язи тіла після роботи і без особливих фізичних навантажень на серце відновити форму. Стретчинг Ви можете практикувати на додаток до звичайного зайняття аеробікою і фітнесом для досягнення гнучкості і легкості в русі.

  Переваги: благотворний вплив на нервову систему; поліпшення координації тіла; зміцнення посудин; поліпшення функціонування внутрішніх органів, підвищення витривалості і загального стану здоров’я. (Яна Голобородько)