• Контакти
  Адреса:
  39617, м. Кременчук,
  вул. Троїцька
  (вул. Красіна)69/15
  Телефон:
  067-532-00-76
  Email:
  client@spartak.pl.ua
  Графік роботи на період карантина:
  щодня - з 08: 00 до 22: 00
  неділя - з 08: 00 до 15: 00
  Час роботи:
  щодня - з 07: 00 до 22: 00
  неділя - з 07: 00 до 15: 00
 • Розклад діє з 01.10.2021р.

  АЕРОБІКА(50 хвилин)

  Пілатес – система вправ, сприяє зміцненню м’язів пресу і спини, поліпшенню осанки, координації, збільшенню гнучкості тіла, рухливості суглобів. Окрім цієї вправи розвивають глибокі м’язи живота, а також м’язи-стабілізатори, які практично не опрацьовуються під час зайняття силовою або класичною аеробікою. (Лукутина Наталія)

  DanceMix – тренінг для створення плоского животаі пружних сідниць. 30-45 хвилин енергійних вправ для розвитку м’язового корсета допоможуть вам побачити бажані 6 кубиківі круглі сідниці. В процесі тренування використовуються еспандер і гантелі для кращого ефекту від зайняття. (Денис Селесько)

  FitnessStrip – Фітнес-стриптиз допоможе зробити живіт плоским, сідниці пружними, стегна підтягнутими, руки міцними, спину прямоїі сильної, попрацювати над розтяжкою, почуттям ритму і самооцінкою.(Іолана Тихонова)

  Bellywood street fit – заняття складається з трьох блоків: – фітнес розминка, – розучування танцювальної зв’язки, – йога. Цей напрямок є модернізацією індійського і арабського стилів, як варіація екзотичних вуличних танців. (Марія Максименко)

  Хатха йога – це «силова йога», так як при виконанні певних асан, вам необхідно застосувати силу, як фізичну так і розумову. А основною ідеєю хатха-йоги є розвиток гнучкості тіла. І виконання кожної асани безпосередньо впливає на певні органи тіла. (Марія Максименко)

  Body Ballet – це фітнес-програма, просто створена для жінок, допомагає розвинути грацію, гнучкість і витонченість. Боді – балет покращує гнучкість хребта і суглобів, формує красиву поставу, вчить краще відчувати своє тіло і володіти ним на всі 100%. Вправи для струнких ніг допоможуть привести їх у порядок, підтягнути в потрібних місцях, зробити стегна і сідниці більш пружними і красивими. Тренування також зміцнюють м’язи живота, спини і рук. Підійде також і для схуднення, так як інтенсивні тренування будуть сприяти спалюванню підшкірного жиру і зайві кілограми зникнуть. (Богдана Моргун)

  Фітнес для вагітних – допомагає майбутній мамі відчувати своє тіло, вчить правильно розслаблятися, тренує дихання, розвиває координацію рухів. Заняття гімнастикою поліпшать сон вагітної жінки, зменшуючи напругу і біль в попереку. Пластичні вправи незамінні під час вагітності, вони є самим ощадним способом розробки суглобів, що так необхідно майбутній мамі. (Богдана Моргун)

  Body Slim – розрахований на зміцнення серцево – судинної системи і підвищення витривалості всього організму. Такі тренування дозволяють інтенсивно спалювати жир, підходять як початківцям, так і досвідченим спортсменам. За 1 годину аеробного тренування можна витратити від 400 до 600 калорій. Body Slim – комплекс рухів в динаміці під ритмічне музичний супровід. (Світлана Рощупкіна)

  Фулбоді – це програма тренувань всього тіла за одне заняття! Виходить, що кожна м’язова група навантажується кожне тренування та відповідно швидко приходить у форму і набуває красивих обрисів! Тренування в такому форматі дуже енергоємні і гарно сприяють спалюванню зайвого жиру. В результаті шикарна фігура і відмінна фізична форма. (Тетяна Альошина)

  Танці “Леді стайл” – красивий, цікавий і приємний вид проведення дозвілля. Занятія танцями розкріпачує тіло і душу, допомагають підтримувати себе в належній формі, створюють цікавий коло спілкування вільних і цікавих людей. Танець нерозривно пов’язаний з внутрішнім емоційним світом людини і знаходить своє втілення в рухах, фігурах, композиції. Заняття танцями принесуть вам чимало приємних І цікавих хвилин.

   ЄДИНОБОРСТВА (50 хвилин)

  Бійцівський клуб– це змішаний вид бойових мистецтв, основами якого є – комплекси ударно-кидкової техніки, комплекси ведення поєдинку в партері і комбінації ударної техніки. (Сергій Нестеров )

  Молодий боєць – тренування на зміцнення усього організму, підвищення стресостійкості. У основі зайняття різні види бойових мистецтв в синтезі з вправами на підвищення загальної фізичної підготовки, під ритмічну музику. (Сергій Нестеров)

  СИЛОВЕ ЗАЙНЯТТЯ (50 хвилин)

  CXWorx – тренінг для створення плоского живота і пружних сідниць. 30-45 хвилин енергійних вправ для розвитку м’язового корсета допоможуть вам побачити бажані 6 кубиківі круглі сідниці. В процесі тренування використовуються еспандер і гантелі для кращого ефекту від зайняття. (Денис Селесько)

  Функціональний тренінг – являє собою комплекс різноманітних вправ, які всього за годину здатні привести в тонус усі основні групи м’язів і істотно прискорити метаболізм в організмі будь-якої людини, з будь-якою фізичною підготовкою, крім того, така система передбачає програми тренувань як для чоловіків, так і для жінок.(Тетяна Рагозина)

  Табата – це високоінтенсивний інтервальний тренінг, мета якого виконати максимальну кількість рухів за мінімальний час. Якщо ви хочете схуднути швидко і ефективно, то регулярні заняття по протоколу Табата є відмінним способом для досягнення мети. Саме короткі анаеробні тренування дуже ефективні для спалювання жирів під час і особливо після тренування, для розвитку витривалості, для зміцнення і зростання м’язів. (Лукутина Наталія)

  РОЗУМНЕ ТІЛО (50 хвилин)

  Yoga- fit – вправи спрямовані на розвиток гнучкості, сили, координації рухів, а також привести в рівновагу тіло і душу. (Іолана Тихонова)

  Стретчинг (Stretching) – це система вправ, основна мета яких – розтяжка зв’язок і м’язів, а також підвищення гнучкості тіла. Він ідеально підходить для гармонійного розвитку Ваших м’язів, поліпшення тренувального процесу і щоб уникнути травм.

  Це також відмінний спосіб для Вас розслабити м’язи тіла після роботи і без особливих фізичних навантажень на серце відновити форму. Стретчинг Ви можете практикувати на додаток до звичайного зайняття аеробікою і фітнесом для досягнення гнучкості і легкості в русі.

  Переваги: благотворний вплив на нервову систему; поліпшення координації тіла; зміцнення посудин; поліпшення функціонування внутрішніх органів, підвищення витривалості і загального стану здоров’я. (Яна Голобородько)