• Контакти
  Адреса:
  39617, м. Кременчук,
  вул. Троїцька
  (вул. Красіна)69/15
  Телефон:
  067-532-00-76
  Email:
  client@spartak.pl.ua
  Час роботи:
  щодня - з 07: 00 до 22: 00
  неділя - з 07: 00 до 15: 00
 • Зустрічайте нову послугу – «Гімнастика для вагітних» в Фітнес-клубі “Спартак”!

  Зустрічайте нову послугу – «Гімнастика для вагітних» в Фітнес-клубі “Спартак”!

  Без сумніву, заняття фізичними вправами – це великий плюс для Вас і вашої дитини. Гімнастика є м’яким локалізованним навантаженням для жіночого організму, підходить як вагітним так і тим що народили.

  Немає нікого гарніше вагітної жінки … В очах – щастя, в серці – чиста любов, на щоках – здоровий рум’янець, а всередині – маленьке життя…

  Гімнастика для вагітних жінок допомагає майбутній мамі відчувати своє тіло, вчить правильно розслаблятися, тренує дихання, розвиває координацію рухів. Заняття гімнастикою поліпшать сон вагітної жінки, зменшуючи напругу і біль в попереку.

  Пластичні м’які вправи незамінні під час вагітності, оскільки вони є самим ощадним способом розробки суглобів, що так необхідно майбутній мамі. Рухи в гімнастиці плавні і граціозні, наповнені ніжністю і жіночністю. Завдяки гімнастики тренуються м’язи черевного преса і малого тазу, які працюють під час пологів, м’язи промежини і спини.

  Гарний настрій, впевненість в собі і своїх силах перед пологами – незамінні складові материнського щастя!

   

   

   

  Послугу представляє Моргун Богдана – фітнес тренер, інструктор з аеробіки, дипломований фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу. Має тренерський досвід роботи з дітьми, оздоровчого фітнесу з елементами реабілітації, фітнесу для вагітних і гімнастики в танцювальних колективах.

   

  Подробиці на рецепції Фітнес клубу «Спартак»

  або по телефону (067) 532-00-76