• Контакти
  Адреса:
  39617, м. Кременчук,
  вул. Троїцька
  (вул. Красіна)69/15
  Телефон:
  067-532-00-76
  Email:
  client@spartak.pl.ua
  Графік роботи на період карантина:
  щодня - з 08: 00 до 22: 00
  неділя - з 08: 00 до 15: 00
  Час роботи:
  щодня - з 07: 00 до 22: 00
  неділя - з 07: 00 до 15: 00
 • Зустрічайте Лукутіна Наталія в Фітнес-клубі “Спартак”!

  Новий тренер аеробного залу Фітнес-клубу «Спартак» та її вид – Табата!

  Лукутіна Наталія фітнес-тренер по системі Табата і інструктор групових програм (функціональний тренінг). Пройшла школу навчання у тренера, абсолютної чемпіонки світу з пауерліфтингу, реабілітолога, інструктора тренажерного залу і групових програм по функціональному тренінгу Анни Куркуріной.

  Одним з її напрямків є дієтологія і корекція жіночого здоров’я за допомогою харчування і тренувань. У спорті з дитинства, брала участь в змаганнях по спрінтерскосу бігу та стрибків у висоту. Останні 10 років в активному фітнесі: пілатес, мікс-інтенсив, дансфіт Кроссфіт, Табата. Учасник фітнес-конвенцій від Академії Фитнеса, Київ, а також фітнес-марафонів.

  Як любить говорити Наталія: “Активний спорт – мій спосіб життя, обожнюю тренувати і тренуватися, заражаю людей любов’ю до берпу, пліометріки та приємного м’язового болю.”

  Та її аеробний видТабата – це високо інтенсивний інтервальний тренінг, мета якого виконати максимальну кількість рухів за мінімальний час. Якщо ви хочете схуднути швидко і ефективно, то регулярні заняття по протоколу Табата є відмінним способом для досягнення мети. Саме короткі анаеробні тренування дуже ефективні для спалювання жирів під час і особливо після тренування, для розвитку витривалості, для зміцнення і зростання м’язів.