• Контакти
  Адреса:
  39617, м. Кременчук,
  вул. Троїцька
  (вул. Красіна)69/15
  Телефон:
  067-532-00-76
  Email:
  client@spartak.pl.ua
  Графік роботи на період карантина:
  щодня - з 08: 00 до 22: 00
  неділя - з 08: 00 до 15: 00
  Час роботи:
  щодня - з 07: 00 до 22: 00
  неділя - з 07: 00 до 15: 00
 • Масаж і його користь!

  Здавалося б, сьогодні практично всі знають, що таке масаж, проте цілком очевидно, що більшість хворих скористатися масажем як лікувальної методикою навіть не думали.

  Що таке Масаж – це всім зрозуміло, масажист розтирає, розминає, вичавлює, розтягує, стискає і зміщує різні тканини тіла, сприяючи серед іншого посилення циркуляції лімфи, крові і міжтканинної рідини і видалення відмерлих клітин шкіри. Механічний вплив при масажі усуває застійні явища в організмі, підсилює обмін речовин і шкірне дихання. Тільки це лише частина впливу.

  В першу чергу масаж впливає на центральну і вегетативну нервову систему. Під час масажу відбувається роздратування рецепторів шкіри, м’язів, сухожиль, суглобових сумок, зв’язок і стінок судин. Потім імпульси, викликані цим роздратуванням, передаються в центральну нервову систему і досягають відповідних ділянок кори головного мозку. Там виникає загальна складна реакція, що викликає функціональні зміни в організмі.

  “Таким чином, за допомогою масажу можна керувати функціями різних органів. Проводячи той чи інший прийом, масажист викликає абсолютно певну і передбачувану реакцію організму пацієнта. І при правильній дії результат буде позитивним”.

  Все це в черговий раз доводить, що за допомогою масажу ми задіємо нашу «внутрішню аптеку». Масаж допомагає нам впоратися з проблемами здоров’я без ліків, за допомогою власних резервів організму.

  Масаж – потужний інструмент в руках фахівця, що дозволяє сприятливо впливати на стан пацієнта.

  (Світом правлять чоловіки – Чоловіками правлять жінки – Жінками правлять гормони – Гормонами правлять ендокринні залози – Залозами править гіпофіз – Гіпофізом правлять рилізинг-фактори – Рилізинг-факторами править гіпоталамус – гіпоталамус править центральна нервова система – Центральної нервової системою правлять рецептори – Рецепторами правлять зовнішні подразники – Зовнішніми подразниками править МАСАЖ!)

  Приходьте і переконайтеся!

  Фітнес-клуб «Спартак»

  Кременчук, вул. Троїцька (Красіна), 69/15. (зуп. Спартак)

  тел .: 097 547 53 56 тел .: 067 262 92 79